دسته‌بندی نشده

بیت کوین چیست؟

خلاصه نوشته
  • دانش قدرت است
  • در آینده ممکن است
  • طرفداران تیم های Hibs و Ross County در فینال
  • نکته روز : آن مرد دوباره
  • طرفداران تیم های Hibs و Ross County در فینال
  • Spieth در خطر ناپدید شدن

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک شکل دیجیتالی از پول نقد است. اما برخلاف پول های رایج که شما به آن عادت کرده اید ، هیچ بانک مرکزی قادر به کنترل آن نیست. در عوض ، سیستم مالی در بیت کوین توسط هزاران رایانه توزیع شده در سراسر جهان اداره می شود. هرکسی می تواند با به کار گیری نرم افزار آن در این اکوسیستم شرکت کند.
بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده بود که در سال 2008 اعلام شد (و در سال 2009 راه اندازی شد). این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا پول دیجیتال (بیت کوین ،  bitcoin) ارسال و دریافت کنند. آنچه آن را بسیار جذاب کرده این است که نمی توان آن را سانسور کرد ، واسطه همانند بانک ها برای انتقال بیت کوین لازم نیست ،معاملات را می توان در هر زمان و از هر مکان انجام داد.

بیت کوین برای چه استفاده می شود؟

افراد به چند دلیل از بیت کوین استفاده می کنند. بسیاری از آنها به دلیل ماهیت غیر متمرکز بودن آن و اینکه هر کسی که به اینترنت متصل باشد می تواند آن را ارسال و دریافت کند از آن استفاده میکنند . بیت کوین کمی شبیه پول نقد است که هیچ کس نمی تواند شما را از استفاده از آن منع کند و وجود دیجیتال آن به معنای انتقال جهانی آن است.

چه چیزی باعث ارزشمندی بیت کوین می شود؟

بیت کوین غیرمتمرکز ، مقاوم در برابر سانسور ، ایمن و بدون حاشیه است.

این کیفیت باعث شده است که در مواردی مانند حواله های بین المللی و پرداخت هایی که افراد نمی خواهند هویت خود را فاش کنند جذاب باشد.

بسیاری از مردم بیت کوین خود را خرج نمی کنند ، در عوض تصمیم می گیرند که آنها را برای مدت طولانی نگه دارند. به دلیل محدود بودن سکه های موجود ، بیت کوین طلای دیجیتال لقب گرفته است. برخی از سرمایه گذاران بیت کوین را به عنوان ذخیره و یا دارایی با ارزش ارزیابی می کنند. از آنجا که تولید آن کمیاب و دشوار است ، به فلزات گرانبها مانند طلا یا نقره تشبیه شده است.
دارندگان معتقدند که این صفات – همراه با در دسترس بودن جهانی و نقدینگی بالا – آن را به یک وسیله ایده آل برای ذخیره ثروت برای مدت طولانی تبدیل کرده است. آنها معتقدند که ارزش Bitcoin با گذشت زمان افزایش می یابد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا