نئو (Neo) چیست؟

نئو نسلی جدیدی از پلت فرم های قراردادهای هوشمند است (که قبلا با نام Antshares شناخته میشد) و گاها به نام اتریوم چینی نیز نامیده میشود و از الگوریتم منحصر به فرد و ارتقا یافته تری از اتریوم استفاده میکند. و همچنین از تجارت الکترونیک غیر متمرکز استفاده میکند.

 

تیم توسعه دهنده

تیم Dao Hongfei، یکی از حرفه ای ترین تیم ها است. در حالی که بسیاری از ICOs های جدید (ارائه سکه های اولیه) تیم هایی دارند که قبل از فروش توکن(سکه) ، ارزش بالقوه آن توضیح می دهند، NEO استراتژی دیگری را در پیش می گیرد. تیم Da با حضور در شبکه های اجتماعی حوزه تکنولوژی ارتباط و صحبت در بازه نئو را با عموم مردم  در پیش گرفت.

 

اکو سیستم نئو شامل موارد ذیل میباشد:

  • Delegated Byzantine Fault Tolerance (DBFT) algorithm

این مکانیسم اجماع (به جای اثبات سنتی کار / سهام) است که به سیستم اجازه می دهد مقاومت بیشتری در برابر مشکلات عمومی بیزانس و حفظ توافق داشته باشد ، حتی اگر برخی از گره های(node)  تخریب شده باشند.

  • NeoX

این سیستم توانایی اجرا شدن بر روی انواع بلاک چین را دارد

  • NEO Contract

مکانیزمی برای ایجاد قراردادهای هوشمند یکپارچه در محیط های مقیاس پذیر و با کارایی بالا است که قابلیت ادغام با کدهای موجود را دارد  (به عنوان مثال C #، VB.Net، F #، Java، Kotlin) را ادغام می کند.

  • NeoFS

این یک سرویس است که امکان ذخیره سازی غیرمتمرکز را فراهم می کند (مانند Dropbox ولی به صورت غیر متمرکز)

  • NeoQ

یک مکانیسم رمزنگاری مبتنی بر شبکه که مسئله ها را برای پیدا کردن راه حل توسط ماینرها ایجاد می کند.

تفاوت اتریوم و نئو

نئو از زبان های برنامه نویسی متعددی مانند (C#, VB.Net, F#, Java, Kotlin) پشتیبانی میکنددرحالیکه اتریوم فقط از زبان مخصوص به خودش به نام Solidity پشتیبانی میکند. که نیازمند آن است که برنامه نویسان قبل از نوشتن کدهای خود جهت اجرا بر روی بلاکچین اتریوم آن را فرا بگیرند. که شامل طولانی شدن مدت یادگیری و کد نویسی بر روی اتریوم خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

بیت کوین چیست؟

بیت کوین و خالق اسرار آمیزش بیت کوین (Bitcoin)  نوعی واحد پول دیجیتال و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *